Norbert Zodrow i Krystian Stańko zwycięzcami Biegu 3 Jezior w Chodzieży

Pierwszy raz rozegrano Bieg 3 Jezior na starcie którego stanęło 109 zawodników. Zwycięzcami biegu zostało dwóch biegaczy ex æquo Norbert Zodrow i Krystian Stańko

W niedzielę 19 lutego w Parku 3 Maja w Chodzieży odbył się Bieg 3 Jezior -Karczewnik na starcie którego stanęło 109 zawodników. Organizatorem biegu było stowarzyszenia biegaczy PCH RUN.

Bieg rozgrywany był na dystansie 10 km, start w Parku 3 Maja i dalsza trasa przy jeziorze Karczewnik.

Pierwsi na mecie zameldowali się jednocześnie Norbert Zodrow z Chodzieży i Krystian Stańko z Obornik z czasem 39.31, drugi był Jakub Filipiak z Osieka z czasem 41.35.

Wśród kobiet pierwsza była Katarzyna Wrotecka z Piły z czasem 45.15, druga była Kamila Kubińska z Osiaka z czasem 50.43, a trzecia Anna Majkut z Piły z czasem 51.35.

Wśród mieszkańców powiatu chodzieskiego zwyciężył Norbert Zodrow, drugi był Błażej Wyka, a trzeci Łukasz Skibiński.

Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Rewers, druga była Monika Tokarz, a trzecia Justyna Skibińska.