Gratulacje dla Bartosza Krawca za zajęcia VII miejsca podczas Mistrzostw Polski

Bartosz Krawiec ostatecznie zajął VII miejsce w biegach podczas Mistrzostw Polski, ale mógłby uzyskać dużo lepszą pozycję, niestety popełnił falstart

W Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce w kategoriach U18 i U20. Na tej imprezie wystartował w biegu na 60 m Bartosz Krawiec z Budzynia trenujący w klubie Gontyniec Chodzież.

Do Rzeszowa jechał z bardzo dobrym rezultatem 7,01. W eliminacjach w swoim biegu zajął 2 miejsce z czasem 7,16, które automatycznie kwalifikowało go do finału. W finale A Bartosz Krawiec zrobił falstart, co wyeliminowało do z biegu. Ostatecznie został sklasyfikowany na 7 miejscu w kraju. Serdecznie gratulujemy Bartkowi i trenerowi Jarosławowi Chwałkowi.

Piotr Jankowski prezes KS Gontyniec Chodzież:

Bardzo się cieszę, że doszło do tego wyjazdu i zdobytego 7 miejsca. Dziękuję Miastu Chodzież i firmie Jenox Chodzież