Piłka: Korona Stróżewo wygrała 2:0 z Radwanem Lubasz [ZDJĘCIA]

MH
Korona Stróżewo zanotowała kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Na własnym boisku 2:0 pokonała drużynę Radwan Lubasz

W środę 18 kwietnia, rozegrano 21 kolejkę pilskiej klasy okręgowej. Drużyna Korony Stróżewo na własnym boisku gościła tym razem Radwan Lubasz. Pierwsza połowa spotkania zapowiadała, że zespołowi Piotra Jankowskiego trudno będzie pokonać gości. To zespół Radwana stwarzał bowiem więcej okazji do strzelenia gola.

Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. Rezultat 0:0 nie zmieniał się zresztą aż do 58 minuty. Wtedy to, po wykonanym przez Roberta Burego rzucie wolnym bramkarz gości odbił piłkę, ale na posterunku był Mateusz Barełkowski, który skutecznie skierował ją do bramki. Wynik spotkania w 65 minucie na 2:0 podwyższył Piotr Hadała, który swoją dobrą grą całkowicie zasłużył na gola.

Chodzież.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (67) 281 24 67

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani