Zwycięstwo Leśnika Margonin nad Koroną Stróżewo. Iskra remis.

Lokalne zwycięstwo Leśnika nad Koroną

W sobotę 9 października rozegrano mecz pomiędzy Koroną Stróżewo, a Leśnikiem Margonin.
Pierwsza połowa meczu przebiegła bezbramkowo, natomiast w drugiej wpadły trzy bramki.

W 46 minucie Paweł Kurnik zdobył pierwszą bramkę dla Leśnika na 0:1, Korona w 64 odpowiedziała i Jędrzej Wiśniewski wyrównał 1:1. W ostatnich minutach meczu Patryk Pisula. zdobył drugą bramkę dla Leśnika i jak się okazało zwycięską. Mecz zakończył się wygraną Leśnika 1:2

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin:

Bardzo cenne zwycięstwo nad lokalnym rywalem. Drużyna zrealizowała nakreślona taktykę ale także zostawiła dużo zdrowia na boisku co przełożyło się na 3 punkty. Jako trenera bardzo ucieszyła mnie reakcja drużyny w przerwie meczu. Na koniec chciałem pochwalić wszystkich rezerwowych, każdy z nich znacząco przyczynił się do zwycięstwa. Za tydzień kolejne derby. Liczymy na kolejne punkty.

W klasie A Leśnik II Margonin przegrał u siebie z Tarnovią Tarnówka 3:4. Zespół z Tarnowi już w 4’ zdobył pierwszą bramkę, Kamil Wenikajtys z Leśnika wyrównał w 9’ .

Następnie jego brat w 35’ Hubert Wenikajtys zdobył drugą i jeszcze w pierwszej połowie zespół z Tarnówki zdobył dwie bramki. W 76 Tarnówka zdobyła czwartą bramkę, a Hubert Wenikajtys z Leśnika w 90 minucie trzecią dla gospodarzy.

Iskra Wyszyny zremisowała z Golnicą Ryczywół 3:3, dla Iskry bramki zdobyli: Hubert Walkowiak, Andrzej Gapiński i Emanuele Ayerume.

W B klasie Kłos II Budzyń zremisował 2:2 w Drawsku.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe