Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

ZSLG Rataje: Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców

TEKST INTERNAUTY
ZSLG Rataje: Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców. Zawodnicy klasy III a zajęli I miejsce w kategorii chłopców
W ZSLG Rataje odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt zwyciężyła klasa III c, a w kategorii chłopców najlepsza okazała się drużyna z klasy III a

W ZSLG Rataje odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców. W grupach rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”.

Zespoły, które zajęły pierwsze miejsce w grupie, przeszły do finału. W finale znalazły się: w kategorii dziewcząt - klasy I a, II b, III c, a w kategorii chłopców - klasy I a, I b, III a.

Finał został rozegrany również systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja między zespołami była zacięta. Zawodniczkom, zawodnikom i kibicom towarzyszyły ogromne emocje. Była radość ze zwycięstwa, złość po nieudanych akcjach a także gorycz porażki, po której nawet pojawiały się łzy.

Ostatecznie, po zaciętej i wyrównanej walce, w kategorii dziewcząt I miejsce w roku szkolnym 2013/2014 zdobyła klasa III c, II miejsce klasa I a, natomiast III miejsce klasa II b.

Z kolei w kategorii chłopców I miejsce w roku szkolnym 2013/2014 zdobyła klasa III a, II miejsce klasa I a, III miejsce klasa I b.

Całe zawody przeprowadzone były zgodnie z przepisami PZPS i zorganizowane przez nauczycielki WF - Małgorzatę Hemmerling i Mariolę Seroczyńską.