Zrzeszenie LZS w Budzyniu reprezentowało powiat w finale Zimowej Spartakiady w Wągrowcu (ZDJĘCIA)

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu
Zawodnicy z gminy Budzyń reprezentowali powiat chodzieski w finale XXII Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady LZS. Dzielnie walczyli o punkty i świetnie się przy tym bawili

W niedzielę 01 marca 2020 roku w hali sportowej OSIR w Wągrowcu odbył się Finał XXII Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady LZS. Wśród 16 reprezentacji powiatów znalazło się Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu. Jego zawodnicy wystartowali we wszystkich sześciu konkurencjach.

Najlepiej wypadli Remigiusz Olejnik z LZS Prosna, który w swojej kategorii zajął 3. miejsce w podnoszeniu ciężarka o wadze 17,5 kg oraz Eryk Rozpłochowski z LZS Sokołowo, który był trzeci w wieloboju mężczyzn (strzelanie z wiatrówki, rzut piłką do kosza i rzut lotką do tarczy).

W ciągnięciu liny nasi reprezentanci zajęli 4. miejsce na 10 drużyn, które uczestniczyły w tej konkurencji. W pozostałych konkurencjach zajmowali zaś szóste, siódme i dziewiąte miejsca.

W sumie uzbierali 127,5 punktów, co w ogólnej klasyfikacji dało im ósme miejsce. Najważniejsze było jednak to, że wszyscy doskonale się bawili.

Zrzeszenie LZS w Budzyniu reprezentowało powiat w finale Zim...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie