Zespół młodzieżowy Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej podsumował 2019 rok (ZDJĘCIA)

Redakcja
Młodzież z Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej podsumowała przedsięwzięcia, jakie zrealizowała w 2019 roku, a pełnoletnie działaczki Zespołu młodzieżowego otrzymały "świadectwa dojrzałości społecznej"

20 grudnia 2019 roku w Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznych działań Zespołu młodzieżowego Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej. Była to również wspaniała okazja do uhonorowania aktywnych członków zespołu, którzy w tym roku skończyli 18 lat.

Okolicznościowe "świadectwa dojrzałości społecznej" (z czerwonym paskiem) i drobne upominki z rąk burmistrza Jacka Gursza i prezesa TMZCh Dariusza Sałaty otrzymały: Agata Grzechowiak, Zuzanna Jankowska, Kornelia Kopienka, Karolina Ławniczak, Martyna Maćkowiak, Wiktoria Nowak, Marta Szymańska. To one - jak mówi Dariusz Sałata - nadawały ton pracy Zespołu i pełniły role liderek w projektach.

Do życzeń i gratulacji dołączyła się również przewodnicząca Rady Miejskiej Mirosława Kutnik, a wśród niespodzianek był okolicznościowy tort ufundowany przez burmistrza

Po części oficjalnej w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Chodzieży, w pięknie ozdobionym na tę okoliczność Klubie Rzemieślnika, odbyło się „osiemnastkowe” spotkanie Zespołu. Nie mogło na nim zabraknąć pizzy, bez której młodzież nie wyobrażała sobie pracy przy swoich projektach. Całość zaplanowali i przygotowali młodsi członkowie Zespołu.

Zespół młodzieżowy Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej...

Zdjęcia i informacje: Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Dodaj ogłoszenie