Zderzenie aut koło Margonina. Mogło być groźnie [ZDJĘCIA]

Redakcja
Jakub Hermaszewski / OSP Margonin
Na drodze wojewódzkiej między Margoninem a Próchnowem zderzyły się dwa samochody osobowe. Sytuacja wyglądała niebezpiecznie, ale na szczęście nie było poszkodowanych

Dwoma samochodami osobowymi, które zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 190 między Margoninem a Próchnowem, podróżowały w sumie trzy osoby. Na szczęście, mimo iż cała sytuacja wyglądała niebezpiecznie, nikt poważniej nie ucierpiał.

Na miejsce trzeba było jednak wezwać strażaków. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży została poinformowana o zdarzeniu 21 maja 2020 r. krótko po godzinie 16. Do akcji skierowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Margoninie.

Na miejscu strażacy zastali dwa osobowe auta z rozbitymi przodami, z których wyciekły płyny eksploatacyjne. Kierowcy i pasażer nie odnieśli obrażeń.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w samochodach, posypaniu sorbentem płynów eksploatacyjnych. Na czas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo - informuje Leszek Naranowicz, zastępca komendanta PSP w Chodzieży.

Cała akcja trwała około godziny. Na miejscu obecna była również policja.

Zderzenie aut koło Margonina. Mogło być groźnie [ZDJĘCIA]

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie