Zacięty mecz piłkarek ręcznych UKS Olimpijczyk Budzyń.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Zawodniczki Olimpijczyk Budzyń pokazały klasę.

We wtorek 23 lutego w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Rogozińskiej w Budzyniu rozegrano kolejny mecz piłki ręcznej o mistrzostwo Wielkopolskiej III ligi kobiet, pomiędzy UKS Olimpijczyk Budzyń, a KS Pyrki Poznań.
Zespół Pyrki Poznań jest liderem ligi, dlatego Budzynianki czuły respekt i musiały się na to spotkanie wyjątkowo przygotować.

Pierwsza bramka dla Budzynia

Po prezentacji zawodniczek mecz się rozpoczął jak to w piłce ręcznej błyskawiczne akcje po obu stronach i pierwsza bramka zdobyta przez zawodniczki z Budzynia.
Jednak po chwili okazało się, że grają z liderkami i to zespół z Poznania wyszedł na prowadzenie, które utrzymywał przez prawie cały mecz. Budzynianki jednak się nie poddawały i ostatecznie mecz zakończył się remisem 25:25 w karnych 4:3 dla Budzynia.

Jarosław Dajczak trener UKS Olimpijczyk Budzyń: Jestem zadowolony z gry wszystkich zawodniczek, zwycięstwo nad liderem III ligi kobiet bardzo cieszy, ale wiemy, że jeszcze dużo pracy przed nami - szczególnie nad dokładnością podań. Na wyróżnienie zasługują wszystkie bramkarki, z których każda dołożyła cegiełkę do zwycięstwa.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie