Zabójstwo w Chodzieży. Nie żyje 2-letnie dziecko. Matka i jej konkubent usłyszeli zarzuty

Redakcja
Młoda kobieta z Chodzieży usłyszała zarzut zabójstwa, a jej konkubent - znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad 2-letnim dzieckiem. Do tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek 13 marca 2020 roku

Chodziescy policjanci mówią, że nie pamiętają takiej tragedii... Młoda kobieta z Chodzieży usłyszała zarzut zabójstwa, a jej konkubent - znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad 2-letnim chłopcem. Oboje przebywają w areszcie, gdzie spędzą najbliższe trzy miesiące.

W piątek 13 marca 2020 r. przed godziną 1 w nocy dyżurny chodzieskiej policji został powiadomiony o zgonie 2-letniego dziecka. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. W mieszkaniu policjanci oprócz ciała chłopca zastali nietrzeźwą matkę dziecka i jej konkubenta. Młoda kobieta miała w organizmie promil alkoholu. Mężczyzna był trzeźwy.

- W związku ze zdarzeniem na miejsce przyjechał prokurator i śledczy. Matka i konkubent zostali zatrzymani. Kobiecie przedstawiono zarzut zabójstwa, mężczyźnie - znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Oboje zostali aresztowani na trzy miesiące - mówi Karolina Smardz-Dymek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Do znęcania się nad chłopcem miało dochodzić od kwietnia 2019 roku.

Sprawą zajmuje się prokuratura. Kobiecie może grozić nawet dożywocie, a jej partnerowi do 10 lat pozbawienia wolności.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie