Z chodzieskich biegaczy Roman Kołodziejczyk najszybciej pobiegł w poznańskim maratonie

Michał Jurek
Roman Kołodziejczyk najszybciej, z naszych zawodników, pokonał trasę maratonu w Poznaniu.

W niedzielę 12 października w Poznaniu odbył się 15. Poznań Maratonu. Udział w tych zawodach wzięło 10 biegaczy z powiatu chodzieskiego, a najlepiej z nich zaprezentował się Roman Kołodziejczyk, który zajął 3 miejsce w kategorii M45
Na starcie stanęło łącznie 6315 biegaczy, którzy mieli do pokonania dystans 42 km i 195 m. Podczas tegorocznej edycji maratonu uczestnicy mieli okazję pobiec przez środek murawy INEA Stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań, co było z pewnością dużą atrakcją. Najlepiej spośród naszych reprezentantów wypadł Roman Kołodziejczyk, który linię metę przekroczył z czasem 2:58:24, co dało mu 88 miejsce OPEN i 3 miejsce w kategorii M45.

1726. Paweł Gibas (3:46:38)
1851. Ryszard Menzfeld (3:47:10)
2383. Michał Bednarz (3:56:35)
2421. Artur Mieloch (3:57:43)
3002. Bartosz Łabiszak (4:04:18)
3051. Bartosz Nochowicz (4:07:24)
3983. Michał Semrau (4:24:13)
4024. Paweł Bardziński (4:26:08)