Z archiwum budzyńskich dyskotek: Pamiętacie te imprezy? [ZDJĘCIA]

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Rząd powoli uwalnia kolejne dziedziny gospodarki i życia publicznego, ale na koncerty i taneczne szaleństwa musimy jeszcze poczekać. Korzystając z okazji, sięgnęliśmy do archiwum budzyńskich dyskotek by przypomnieć najlepsze imprezy z ostatnich lat. Pamiętacie je?

Artyści i DJ-e na razie grają tylko on line, bo choć rząd stopniowo "uwalnia" kolejne dziedziny życia publicznego, to imprezy masowe zostawiono na sam koniec. A tych wielu osobom bardzo brakuje. Świadczą o tym liczne zapytania, które docierają na naszą redakcyjną skrzynkę mailową i facebookową.

Informowaliśmy już o internetowych koncertach, organizowanych przez Chodzieski Dom Kultury i o wirtualnej imprezie w Łazienkach Chodzieskich, której transmisję oglądało kilka tysięcy osób. Koncert w sieci zorganizował też Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie.

Podobną drogą poszedł Face Club w Budzyniu, w którym przed epidemią co weekend szalały tłumy. W tej chwili wielbiciele tanecznych szaleństw muszą poprzestać na zabawie w domu przy DJ-skich setach, które są transmitowane z Budzynia na żywo za pośrednictwem Facebooka.

My zaś postanowiliśmy sięgnąć do archiwum i przypomnieć najlepsze imprezy z ostatnich lat. Pisaliśmy o nich w 2018 i 2019 roku. Pytanie brzmi: kiedy takie obrazki powrócą?

Z archiwum budzyńskich dyskotek: Pamiętacie te imprezy? [ZDJĘCIA]

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie