XVIII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza

Chodziescy judocy na zawodach w Kaczorach

W minioną niedzielę 15 maja odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kaczory.

W turnieju wzięło udział 17 klubów z Polski. Nie zabrakło tam UKS judo Chodzież, klub reprezentowało 3 zawodniczki i 4 zawodników. Kaja Rozmarynowska zajęła 3 miejsce w wadze 28kg, Amelia Rucińska 3 miejsce w wadze 30kg, Lena Lendzion 4 miejsce w wadze 35kg, najmłodszy startujący nasz Franciszek Głów 1 miejsce w wadze 24kg, Adrian Grela 3 miejsce w wadze 38kg, Tomasz Wiśniewski 2 miejsce w wadze 35kg oraz Szymon Białczyk 5 miejsce w wadze 55kg. Zawodnicy ciężko trenują i czynię biorą udział w zawodach.

Członek zarządu Mariusz Grela:

Wspomnę, że klubowi zostały udostępnione maty przez Józefa Jopka, który jest prezesem Okręgowego Związku Judo w Poznaniu, oraz wiceprezesem Polskiego Związku Judo w Polsce. Chodzieski UKS jest w bardzo dobrych kontaktach z pilskim klubem UKS Jopek Team. Dzięki czemu zostały nam udostępnione maty. Bardzo dziękuję Józefowi Jopek.
Trenerzy oraz Zarząd dziękuję rodzicom oraz wszystkim zawodnikom za zaangażowanie. Życzymy dalszych osiągnięć.