Wystartowała A klasa. Kłos zaczął od remisu, Leśnik przegrał 1:3

M. Hołubowski
Drużyna  Kłosa Budzyń  zremisowała 2:2 z Acer Miały. Jedną z bramek dla Kłosa strzelił Paweł Cholewiński
Drużyna Kłosa Budzyń zremisowała 2:2 z Acer Miały. Jedną z bramek dla Kłosa strzelił Paweł Cholewiński M. Hołubowski
Ruszyły rozgrywki zespołów A klasy. Kłos Budzyń zaczął od remisu, a Leśnik Margonin przegrał w Wyrzysku 1:3.

Na starcie pierwszej grupy pilskiej A klasy, Kłos Budzyń rozegrał spotkanie z drużyną Acer w Miałach. Pierwsza kolejka przyniosła budzyńskiemu zespołowi dobry wynik. Drużyna Jaroslawa Dajczaka spisała się świetnie i wywiozła z Miał cenny remis. Mimo, że dwukrotnie przegrywała mecz, za każdym razem ambitnie doprowadzała do remisu.

Pierwszego gola drużyna gospodarzy zdobyła w 11 minucie z rzutu karnego, który sędzia podyktował za problematyczną rękę piłkarza Kłosa w polu karnym. W 35 minucie Budzyń wyrównał - bramkę zdobył Paweł Cholewiński. Przed przerwą, drugiego gola strzelili gospodarze. Bramkę wyrównującą dla Kłosa zdobył jednak w 70 minucie Błażej Kin.

Inauguracja drugiego zespołu - Leśnika Margonin, który jest w rozgrywkach A klasy II grupy beniaminkiem - nie powiodła się. W pierwszej, kolejce zespół margoniński przegrał na boisku w Wyrzysku z Łobzonką 1:3.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.