Wypadek w Milczu. Zderzenie aut było spowodowane wymuszeniem pierwszeństwa [ZDJĘCIA]

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Przyczyną wypadku, do którego doszło w środę 8 kwietnia 2020 r. na łuku drogi w Milczu i w którym uczestniczyły dwa osobowe auta, było wymuszenie pierwszeństwa

W środę 8 kwietnia 2020 r. po godzinie 16 na łuku drogi w Milczu zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak informuje policja, przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez jedną z kierujących.

Kobieta prowadząca mazdę zderzyła się z prawidłowo jadącym volkswagenem golfem. W efekcie sama ucierpiała i pogotowie zabrało ją do szpitala na badania. Kierowcy volkswagena nic poważniejszego się - na szczęście - nie stało.

Na miejsce wraz z pogotowiem i policją udały się cztery zastępy strażaków: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chodzieży, zastęp z OSP w Milczu oraz zastęp OSP Chodzież, który znajdował się niedaleko miejsca wypadku.

Jak relacjonuje Ochotnicza Straż Pożarna w Milczu:

Działania przybyłych zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Z uwagi na prowadzone przez służby ratownicze i policjantów czynności na miejscu zdarzenia droga w rejonie wypadku była zamknięta

Wypadek w Milczu. Zderzenie aut było spowodowane wymuszeniem...

500 zł podwyżki dla mundurowych.

Wideo

Dodaj ogłoszenie