Wypadek przy moście w Milczu. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w sobotę w okolicy mostu na Noteci koło Milcza. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody, którymi podróżowało łącznie pięć osób

W sobotę 7 września około godz. 16:00 na trasie Milcz-Krzewina, w okolicy mostu na Noteci, doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało łącznie pięć osób. Cztery z nich zostały poszkodowane i musiały zostać przetransportowane do szpitala w celu dalszej diagnostyki.

Na miejsce udały się dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chodzieży, zastęp z OSP w Milczu, 2 zespoły ratownictwa medycznego i 2 patrole policji.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, neutralizacji płynów ropopochodnych i usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi. Z uwagi na czynności, prowadzone przez służby ratownicze i policjantów na miejscu zdarzenia, droga w rejonie wypadku musiała zostać zamknięta. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin - informuje OSP w Milczu.

Zdjęcia: OSP w Milczu

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie