Wygrane, remisy i porażki drużyn z powiatu chodzieskiego

To nie była najlepsza kolejka piłkarska w wykonaniu naszych drużyn

Polonia Chodzież
Polonia Chodzież podejmowała Błękitnych Wronki, Polonia skromnie wygrała 1:0 po golu Kuby Szołdry w 41 minucie.

Sergiusz Grabowski trener Polonii:

Kolejne zwycięstwo buduje, a styl gry i wynik może cieszyć. Prognozując kolejne emocje w następnych meczach. Dobrze, że kontrolowaliśmy cały mecz. Wiemy, że jeden błąd może decydować o wyniku. Zawsze dążymy do kolejnych bramek, angażując się w akcje ofensywie.

Leśnik Margonin
Leśnik Margonin zagrał na wyjeździe z AP Riessa Poznań, remisując 0:0.

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika Margonin:

Mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu, ale zabrakło szczęścia. Mieliśmy kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, także rzutu karnego.

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo podejmowała lidera V ligi Noteć Czarnków z którym zremisował 1:1. W 47 minucie Noteć Czarnków zdobyło pierwsza bramkę, a 68 Patryk Polak wyrównał.

Mateusz Kunysz trener Korony Stróżewo:

Po meczu z Notecią Czarnków mamy mieszane uczucia. Z jednej strony remis z liderem wydawać się może dobrym wynikiem, z drugiej jednak odczuwamy niedosyt, bo ten mecz powinniśmy wygrać. Organizacja naszej gry była uciążliwa dla Noteci i spowodowała dużą nieporadność w jej poczynaniach. Przeciwnik sporadyczne zagrażał naszej bramce, najczęściej po stałych fragmentach gry. Cieszy mnie konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość drużyny w realizacji założeń taktycznych na ten mecz. Gratuluję moim zawodnikom dobrego meczu. Chciałbym, żeby był on punktem zwrotnym w tej rundzie.

Kłos Budzyń.
Kłos Budzyń przegrał w Krajence 2:0.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa:

Ciężko coś powiedzieć po takim meczu jak przeciwnik nie stwarza sobie sytuacji bramkowej a strzela dwie bramki. Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu.

Sokół Szamocin
Sokół Szamocin wygrał w Jastrowiu 0:2, dla Sokoła bramki zdobyli: Filip Warnke i Jacek Figaszewski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0