#wlkprazem: Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży śle pozdrowienia mieszkańcom Wielkopolski [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redakcja
Nie możemy się spotykać, ale to nie znaczy, że nie można być razem. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży przyłączyli się do naszej akcji #wlkprazem i przesyłają pozdrowienia... No właśnie, komu? Zobaczcie!

Trwa akcja #wlkprazem za pośrednictwem której portal NaszeMiasto.pl zachęca mieszkańców Wielkopolski do okazywania sobie wzajemnego wsparcia i solidarności w trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii.

Można to zrobić poprzez nagranie filmu lub zamieszczenie w mediach społecznościowych zdjęcia z pozdrowieniami. Materiał należy opatrzyć hasztagiem #wlkp razem, a dodatkowo warto przesłać go również na nasz adres: [email protected], abyśmy mogli go udostępnić.

Akcję wspiera Młodzieżowa Rada Miejska w Chodzieży, a jako kolejni przyłączyli się do niej uczniowie klasy 5 a ze Szkoły Podstawowej nr 3. Komu przesyłają wirtualne pozdrowienia? Możecie zobaczyć na zdjęciach w galerii.

To nie wszystko. Wychowawczyni uczniów Małgorzata Jeśko-Doręgowska, która jest również radną Rady Miejskiej w Chodzieży, nagrała wideo ze słowami wsparcia i podziękowań dla wszystkich tych, którzy w obecnej sytuacji zasługują na szczególną wdzięczność z naszej strony.

#wlkprazem: Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży śle pozdrowie...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie