Wielkie brawa dla Leśnika Margonin po meczu z TPS Winogrady

Mieszko Piechocki, Tobiasz Janiszewski i Kamil Grabowski z Leśnika Margonin
Mieszko Piechocki, Tobiasz Janiszewski i Kamil Grabowski z Leśnika Margonin Piotr Ślęzak
Leśnik Margonin wysoko wygrał z TPS Winogrady

W sobotę 9 kwietnia Leśnik Margonin podejmował zespół TPS Winogrady w meczu o mistrzostwo V ligi.

Leśnik bez problemu poradził sobie z przeciwnikami w pierwszej połowie dużo ataków na bramkę gości przyniosło w końcu skutek w postaci bramki w 42 minucie zdobytej przez Tobiasza Janiszewskiego.

Po przerwie podobna sytuacja i druga bramka zdobyta przez Tobiasza Janiszewskiego w 71 minucie na 2:0. Końcówka meczu także była bardzo ciekawa, bo w 90 minucie Mieszko Piechocki z bliska zdobył trzecia bramkę dla Leśnika i jeszcze w ostatniej minucie meczu dołożył Kamil Grabowski na 4:0 i takim wynikiem mecz się zakończył.

Cezary Krukowski trener Leśnika:

Moim zdaniem rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Początek był nerwowy, lecz po strzelonej bramce zdominowaliśmy przeciwnika i co chwilę stwarzaliśmy sobie sytuacje na zdobycie bramki. Na pochwałę zasłużyła cała drużyna włącznie z zawodnikami rezerwowymi, którzy po swoim wejściu na boisku bardzo pomogli Leśnikowi w walce o utrzymanie