Wicestarosta chodzieski Mariusz Witczuk pożegnał się z uczniami i pracownikami I LO w Chodzieży (ZDJĘCIA)

Redakcja
W I LO im. św. Barbary w Chodzieży oficjalnie pożegnano Mariusza Witczuka, który zakończył pracę w szkole w związku z objęciem funkcji wicestarosty chodzieskiego

10 lutego w I LO im. św. Barbary w Chodzieży nauczyciele i uczniowie żegnali Mariusza Witczuka - wieloletniego nauczyciela geografii, inicjatora i organizatora wielu niezapomnianych imprez i przedsięwzięć szkolnych. Z dniem 27 stycznia objął on funkcję wicestarosty chodzieskiego, w związku z czym musiał zakończyć swoją pracę w szkole.

W słowach skierowanych do uczniów, nie kryjąc wzruszenia, nowy wicestarosta zapewnił, że będzie jeszcze wiele okazji do wspólnych spotkań, a liceum zawsze będzie dla niego ważnym miejscem.

Zasmuceni, a jednocześnie dumni uczniowie życzą swojemu profesorowi, aby nowy urząd sprawował z równie wielkim zaangażowaniem i charyzmą, z jakich dał się poznać jako nauczyciel. Panie Mariuszu, życzymy jeszcze raz samych sukcesów i zapewniamy, że pozostanie pan w naszej pamięci!!! - czytamy na facebookowej stronie I LO im. św. Barbary w Chodzieży.

Zdjęcia: I LO im. św. Barbary w Chodzieży

Wicestarosta chodzieski Mariusz Witczuk pożegnał się z uczni...

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie