Warta pierwsza w mikołajkowym turnieju halówki "Orlik Chodzież 2011"

MH
Drużyna Polonii Chodzież zajęła szóste miejsce
Drużyna Polonii Chodzież zajęła szóste miejsce archiwum
Młodzi zawodnicy Warty Poznań zajęli pierwsze miejsce w III edycji Mikołajkowego Turnieju Halowego "Orlik Chodzież 2011". Zawody rozegrano w hali sportowej chodzieskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

W sobotę, 10 grudnia, w hali sportowej ZSP w Chodzieży odbyła się III edycja Mikołajkowego Turnieju Halowego Piłki Nożnej Orlik Chodzież 2011 r. W imprezie uczestniczyło siedem ekip: Akademia Piłkarska MOSiR Piła, Chemik Police - dwa zespoły, Sparta Złotów, Warta Poznań - dwie drużyny i Polonia Chodzież.

Młodzi piłkarze - większość tych samych, którzy rok temu występowali w turnieju - zademonstrowali wyższe umiejętności piłkarskie niż poprzednio. Co oznacza, że chłopcy ciężko pracowali przez rok, a szkolenie młodzieży idzie w dobrym kierunku.

Ubiegłorocznym zwycięzcą turnieju mikołajkowego była ekipa reprezentująca Polonię Chodzież.W finale pokonała drużynę OZPN Gorzów 1:0. Należy dodać, że po drodze nasza drużyna wówczas nie przegrała żadnego meczu, za wyjątkiem jednego remisu (2:2) z Zawiszą Bydgoszcz, wszystkie pozostałe spotkania wygrała.
Rozgrywki przeprowadzono systemem ,,każdy z każdym".

Tym razem zwycięzcą turnieju została ekipa Warty I Poznań, drugie miejsce wywalczył zespół Sparty Złotów, a trzecią drużyną został Chemik II Police.
Niestety, dopiero szóste miejsce przypadło zespołowi Polonii Chodzież, która za wyjątkiem jednego meczu, wszystkie pozostałe - wprawdzie minimalnie, ale zawsze - przegrała.

Polonia Chodzież wystąpiła w składzie: Bartosz Ewert, Hubert Kubiaczyk, Mikołaj Kutnik, Kuba Jędrkowiak, Jakub Kamiński, Mikołaj Laskowski, Sławomir Smolczewski, Fabian Martenka, Oliwier Micek, Krystian Strzałkowski, Dawid Hemerliński i Dawid Polcyn. Trenerem zespołu jest Cezary Krukowski.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.