Wandalizm w Chodzieży. Tak wygląda teraz letnia scena nad Jeziorem Miejskim [ZDJĘCIA]

Redakcja
Nie tylko nowe przejście pod wiaduktem na ulicy Mostowej w Chodzieży ucierpiało w ostatnim czasie przez wandali. Nie oszczędzili oni także letniej sceny nad Jeziorem Miejskim

Niedawno informowaliśmy, że przejście pod wiaduktem na ulicy Mostowej w Chodzieży, które powstało dopiero niedawno w ramach jego modernizacji, jest już oszpecone napisami. Długo więc nie cieszyło estetycznym wyglądem.

To jednak nie jedyne miejsce w mieście, w którym w ostatnim czasie "działali" wandale. Nie oszczędzili oni także letniej sceny przy promenadzie nad Jeziorem Miejskim.

Sprawę nagłośnił niedawno burmistrz Jacek Gursz, choć - jak zauważają mieszkańcy - uszkodzenia widać było już w połowie czerwca.

- Przykłady na to, że nie wszyscy potrafili zrozumieć, że to co mamy w Chodzieży to nasze wspólne dobro. Koszty napraw pokryjemy ze wspólnej kasy! - napisał burmistrz na swoim profilu społecznościowym, publikując jednocześnie zdjęcia uszkodzonej sceny i napisów w przejściu pod wiaduktem.

Pod wpisem posypało się oczywiście sporo komentarzy. Część osób zwracała uwagę, że w mieście przydałby się monitoring. Pisano też o konieczności zaostrzenia kar dla wandali i zorganizowania pieszych patroli.

Wandalizm w Chodzieży. Tak wygląda teraz letnia scena nad Je...

Rząd podjął decyzję w sprawie obostrzeń.

Wideo

Dodaj ogłoszenie