W ostatni weekend rozegrano kolejne mecze piłkarskiej ligi.

Kacper Gomulec, Szymon Troczyński i Ariel Borucki z Kłosa Budzyń
Kacper Gomulec, Szymon Troczyński i Ariel Borucki z Kłosa Budzyń Piotr Ślęzak
Wysoka frekwencja na meczu Kłosa

Kłosa Budzyń podejmował Iskrę Krajenkę. Mecz od pierwszych minut prowadzony był pod dyktando Kłosa, choć bramki wpadły tylko w pierwszej połowie. Dla Kłosa strzelali: Szymon Troczyński asystował Wojciech Bryhczyński, druga bramkę zdobył Kacper Gomulec asystował Mateusz Barełkowski i trzecia Ariel Borucki, gdzie asystował Dominik Szymański.
Na budzyńskim stadionie od początku sezonu frekwencja bardzo wysoka, niedzielny mecz obejrzało 264 kibiców.

Kuba Księżniakiewicz trener Kłosa: Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Myślę że kibice mogli zobaczyć dobre widowisko. Jestem zadowolony z gry chłopaków, pokazali kawał dobrego futbolu. Drużyna rośnie z meczu na mecz a to dla mnie bardzo ważne żeby byli pewni swoich umiejętności.

W kasie A Iskra Wyszyny wygrała pierwszy mecz w Zofiowie 0:2, dla Iskry bramki zdobyli Hubert Walkowiak i Dawid Kisiel. Leśnik II Margonin wygrał w Kościerzyn Wielki 2:4 i zajmuje pozycje wicelidera klasy A.