W Chodzieży pożegnano wakacje na sportowo

Bożena Wolska
W niedzielę odbyło się sportowe pożegnanie wakacji. Organizatorem był MOSiR Chodzież.

Chodzieski MOSiR podsumował sportowe zakończenie wakacji, które miało miejsce w niedzielę.
W turnieju piłkarskim o Puchar Chodzieskich Spółek Miejskich, wzięło udział 7 zespołów które zajęły odpowiednio miejsca:
1. AKATSUKI, 2. FC PIANA, 3. FC PONALEWCE, 4. NIEPOKONANI, 5. BŁĘKITNI, 6. FC KARZEŁKI, 7. FC DREWNO.
Wyróżnienia dla najlepszych zawodników otrzymali: najlepszy bramkarz: Kacper Schwark, najlepszy zawodnik: Łukasz Kozłowski i król strzelców: Eryk Jarzyński.

Do Turnieju siatkówki plażowej zgłosiło się sześć par, a kolejność zdobytych miejsc przedstawia się następująco: 1. Jakub Dorna / Marcin Tecław; 2. Anna Jęsiek / Bartek Białczyk; 3. Marek Piekarz / Marcin Jeleniewski; 4. Maja Budner / Błaszczyk Jacek; 5. Magda Dzioba / Paulina Przywojska; 6. Mateusz Srebny / Mikołaj Jaśkowiak.

W Rajdzie rowerowym wzięło udział 57 osób. Pokonali trasę długości 17 km, która prowadziła, chodzieską promenadą, szutrową drogą na łąki za osiedlem Dębowym, następnie przez Strzelce, Mirowo i powrót na tereny MOSiR.
Nie odbył się tylko Turniej tenisa ziemnego, został odwołany z uwagi na stan kortów po porannej ulewie.