UKS Chodzież: Nasi judocy zdobyli swoje pierwsze tegoroczne medale

Anna Karbowniczak
Judocy z UKS Chodzież wystartowali w swoim pierwszym tegorocznym turnieju i od razu odnieśli sukces. Trzy osoby wróciły do domu z medalami

Na Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Kaczorach, swoje pierwsze tegoroczne medale wywalczyli zawodnicy UKS Chodzież. Natasza Panfil zdobyła srebro w kategorii do 34 kg, Gracjan Łucki srebro w wadze do 27 kg, a Oskar Wolniewicz brąz w wadze do 46 kg.

Bardzo dobrze poradzili sobie również Zuzanna Kledzik, Jakub Jaworski i Dawid Łucki. Cała trójka uplasowała się na 4 miejscach.

- Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodników. To był ich pierwszy start w tym roku. Każdy zostawił serce na macie - mówi trener Łukasz Ziembikiewicz.

MMA przebije piłkę nożną? "Na galach coraz częściej pojawiają się dzieci, rośnie popularność i świadomość wśród młodzieży, ale chyba nigdy nie pobijemy futbolu"