Turniej tenisowy o puchar firm Podanfol i Europol Meble

Już po raz czwarty odbywa się turniej tenisowy o puchar Podanfolu i Europolu Meble

W sobotę 25 czerwca na kortach przy MOSiR w Chodzieży odbył się turniej tenisa o puchar firm Podanfol i Europol na starcie którego stanęło 16 zawodników.

Była to 4 edycja zawodów w systemie deblowym, gdzie 8 par podzielono na dwie grupy i grano nietypowe dla tenisa. Nie było setów tylko grano na czas, jeden mecz trwał 35 minut.

Po zmaganiach w grupach półfinałowe pary utworzyli Olejniczak/Sułek-Frydrych/Oelke oraz Kornacki/Olszowski-Kromolicki/Berndt i tak po kolejnych 35 minutach było wiadomo ze parę finałową utworzą Olejniczak/Sułek oraz Kromolicki/Berndt.

Finał dostarczył wiele emocji tak licznie zgromadzonej publiczności w ten upalny dzień.

Tytuł z przed roku obronił Marcin Olejniczak, ale tym razem z inny partnerem Jackiem Sułkiem wynik 7-4. W turnieju oprócz zawodników z powiatu chodzieskiego udział wzięli zawodnicy z Piły, Trzcianki i Ryczywołu.