Trzy punkty dla Leśnika Margonin po meczu z Wełną Skoki.

Leśnik Margonin wygrał z Wełną Skoki

W sobotę 22 maja rozegrano mecz pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Wełną Skoki.
W 29' bramkę dla Leśnika zdobył Sebastian Górzyński. W 34' Paweł Kurnik z rzutu karnego podwyższył na 2:0. Minutę później goście zdobyli kontaktową bramkę.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 65' gdzie to Sebastian Górzyński podwyższył wynik na 3:1. Taki wynik utrzymał się do końca meczu, który obejrzało 38 kibiców.

W środę Leśnik rozegra mecz z Płomieniem Połajewo na 17:30.

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin: Był to mecz o tak zwane 6 punktów. Po dwóch porażkach atmosfera w drużynie się pogorszyła i potrzebowaliśmy zwycięstwa aby się przełamać. Z przebiegu całego meczu byliśmy lepszą drużyną i już po pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz lecz szwankowała skuteczność. Gratuluję zawodnikom 3 punktów. Dalej walczymy o utrzymanie.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?