Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej: Młodzież na szkoleniu liderów w Warszawie (FOTO)

Anna Karbowniczak
Anna Karbowniczak
Martyna Maćkowiak i Karolina Ławniczak z Zespołu młodzieżowego Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej wzięły udział w odbywającym się w Warszawie szkoleniu Młodzieżowych Liderów programu "Równać szanse". Aktualnie TMZCh realizuje piąty projekt w ramach programu

Martyna Maćkowiak i Karolina Ławniczak z Zespołu młodzieżowego Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej wzięły udział w szkoleniu Młodzieżowych Liderów programu "Równać szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Szkolenie odbywało się w Warszawie i trwało przez tydzień. Uczestniczyły w nim łącznie 24 osoby, które zostały wyłonione w drodze wcześniejszego postępowania kwalifikacyjnego.

Codziennie przez kilka godzin pogłębiałyśmy swoją wiedzę z zakresu pracy w grupie i cech liderskich. Dowiedziałyśmy się, jak w profesjonalny sposób napisać projekt i go zrealizować. Pierwsze dni spędziłyśmy na integracji zespołu i poznawaniu swoich predyspozycji. Spotkałyśmy wiele doświadczonych osób, które podzieliły się z nami swoją wiedzą - relacjonują Martyna Maćkowiak i Karolina Ławniczak.

Zakończenie szkolenia było uroczyste i emocjonujące. Chodzieżanki zdradzają, że mają już plany, które pozwolą im na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

TMZCh realizuje aktualnie piąty projekt w ramach Programu „Równać Szanse”. Program, obok finansowania, zapewnia również wsparcie merytoryczne - w tym szkolenia dla młodzieży i opiekunów projektów oraz członków stowarzyszeń. Dodajmy, że szkolenie Młodzieżowych Liderów w roku 2017 ukończyła również inna przedstawicielka towarzystwa - Marta Szymańska.

Informacje i zdjęcia: Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie