Tłumy na meczu Kłosa Budzyń z Wenus Jędrzejewo

Szymon Troczyński i Wiktor Antoniewicz
Szymon Troczyński i Wiktor Antoniewicz Piotr Ślęzak
Wspaniała atmosfera na meczu Kłosa Budzyń

W sobotę 4 września Kłos Budzyń rozegrał mecz o mistrzostwo klasy okręgowej z drużyną Wenus Jędrzejewo.

Mecz został rozegrany na stadionie w Budzyniu, gdzie niedawno zakończono kolejny etap prac modernizacyjnych ( nowa bieżnia tartanowa). Na trybunach wspaniała atmosfera i tłumy kibiców nie widzianych od połowy lat 90 tych, bo na sobotni mecz przyszło 324 kibiców.

Kłos Budzyń rozpoczął bardzo intensywnie i już w 7 minucie Szymon Troczyński zdobył pierwszą bramkę na 1:0, na kolejne bramki trzeba było czekać do 76 minuty, gdzie drugą bramkę dla Kłosa ponownie zdobył Szymon Troczyński.

W ostatnich minutach meczu jeden z najmłodszych zawodników Kłosa szesnastoletni Wiktor Antoniewicz zdobył trzecią bramkę i takim wynikiem mecz się zakończył.

Kuba Księżniakiewicz: Zespół z Jędrzejewa postawił wysoko poprzeczkę i jest to zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie. Brawa dla moich zawodników za zwycięstwo. Znowu mieliśmy kilka sytuacji żeby podwyższyć szybciej wynik i wkradła się nie potrzebna nerwówka. Drużyna pokazała dzisiaj charakter, zostawili zdrowie na boisku. Widać było ze każdemu brakowało gry na własnym boisku. Po blisko pół roku wracamy do siebie. Dziękujemy kibicom, że tak licznie przyszli dopingować nasz zespół.