Sukces piłkarek ręcznych z UKS Olimpijczyk w Budzyniu

Bożena Wolska
Arch. UKS Olimpijczyk Budzyń
Drugie miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Recznej Dziewcząt rocznik 210 w Ryjewie zajęły zawodniczki z UKS Olimpijczyk Budzyń.

Zespół piłkarek ręcznych (rocznik 2010) UKS Olimpijczyk Budzyń zajął drugie miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt ,,Rio Cup 2023" w Ryjewie. Przegrał w finale z bardzo mocnym przeciwnikiem - UKS Banino 11:15. Ten srebrny medal jest jednym z najcenniejszych trofeów zdobytych w tym roku.

LUKS POL Czersk

Wyróżnioną zawodniczką zespołu została Zosia Nowak. Natomiast MVP turnieju została Dorota Odor.
Zawodniczkom towarzyszyła grupa wiernych kibiców, a Leon Szejner uznany został za najlepszego bębnistą i nagrodzony za głośny i rytmiczny doping
Sponsorem strategicznemu drużyny jest KABAT TYRE z Budzynia.