Straż w Chodzieży: Narada roczna w Komendzie Powiatowej PSP. Strażacy podsumowali 2019 rok (ZDJĘCIA)

Redakcja
KP PSP Chodzież / mł. kpt. Jakub Nowak
Podczas narady rocznej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży podsumowano ubiegłoroczną działalność chodzieskiej straży. Wśród gości był komendant wojewódzki mł. bryg. Dariusz Matczak

2 marca 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży odbyła się narada podsumowująca działalność chodzieskiej straży w 2019 roku. W spotkaniu uczestniczyło liczne grono zaproszonych gości, w tym mł. bryg. Dariusz Matczak – wielkopolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

Sprawozdanie z ubiegłorocznej działalności chodzieskiej komendy przedstawił komendant powiatowy mł. bryg. Ryszard Skiba. W trakcie spotkania szczególne podziękowania skierowane zostały w stronę przedstawicieli samorządów, instytucji, służb oraz innych podmiotów, z którymi współpracują na co dzień strażacy. Podziękowania otrzymali również druhowie ochotniczych straży pożarnych, którzy pełni zaangażowania i poświęcenia, pomagają w akcjach na terenie całego powiatu.

Następnie głos zabrał komendant wojewódzki mł. bryg. Dariusz Matczak. Podziękował gościom za przybycie, a chodzieskim strażakom - za służbę i zaangażowanie. Omówił też główne kierunki działań Państwowej Straży Pożarnej w województwie wielkopolskim, jakie będą realizowane w bieżącym roku.

Głos zabrał również starosta Mirosława Juraszek, który złożył strażakom podziękowania w imieniu społeczności całego powiatu.

Straż w Chodzieży: Narada roczna w Komendzie Powiatowej PSP....

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie