Sparing Sokół Szamocin vs Sokół Kościerzyn Wielki [ZDJĘCIA]

W sobotę 18 lipca rozegrano sparing piłkarski pomiędzy Sokołem Szamocin, a Sokołem Kościerzn Wielki

W sobotę 18 lipca rozegrano sparing piłkarski pomiędzy Sokołem Szamocin, a Sokołem Kościerzn Wielki. Sokół Szamocin od początku intensywnie atakował i już w 9 minucie Hubert Wypychło zdobył pierwszą bramkę. Szamocinianie nie tracili czas i w 28 minucie Markos Cigenhagen zdobył drugą bramkę na 2:0. Kilka akcji po obu stronach i w 35 minucie zagranie ręka w polu karnym Sokoła Szamocin i rzut karny na pierwszą bramkę dla Kościerzyna zdobył Damian Piwowarczyk.
Kilka minut później kolejną bramkę dla Szamocina zdobył Damian Wypychło na 3:1, to nie koniec w 45 minucie jego brat ponownie strzela gola i jest 4:1 dla Sokoła Szamocin. Zespół z Szamocina tak bardzo się cieszył, że nie upilnował Dawida Skowrona z Kościerzyna, a ten zdobył bramkę na 4:2. Po przerwie dla Szamocina bramkę po pięknej akcji zdobył Kuba Szołdra i jedną zawodnicy z Kościerzyna, wynik 5:3 dla Sokoła Szamocin. Mecz obejrzało 38 kibiców.