Sparing piłkarski Leśnik Margonin vs Kłos Budzyń [ZDJĘCIA]

W środę 22 lipca w Margoninie rozegrano sparing pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Kłosem Budzyń.

W środę 22 lipca w Margoninie rozegrano sparing pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Kłosem Budzyń. Kłos zaczął bardzo dobrze. W 11 minucie po podaniu od Kacpra Gomulca Adam Simiński umieścił piłkę w bramce Leśnika na 0:1. Odpowiedź Leśnika przyszła dopiero w 32 minucie, gdzie Damian Walczak strzelił na 1:1 po asyście Szymona Troczyńskiego. W 65 minucie Sebastian Kościański wykorzystał zamieszanie przy bramce Kłosa i zdobył bramkę na 2:1. Następnie w 70 minucie Kuba Łada wyszedł z prawej strony i zdobył kolejną bramkę dla Leśnika na 3:1. Pod koniec meczu w 79 minucie podobna sytuacja ale dla Kłosa bramkę zdobył Krzysztof Troczyński na 3:2 i takim wynikiem mecz się zakończył. Mecz obejrzało 73 kibiców.

Grzegorz Należyty trener Kłosa: Bardzo dobry sparing, pierwsza połowa wzorcowa. Gra dobra, cała drużyna na plus.

Andrzej Zaborowski kierownik Leśnika: Bardzo dobry mecz, jesteśmy zadowoleni.