Sparing piłkarski Leśnik Margonin kontra Klub Piłkarski Piła.

Leśnik Margonin- KP Piła

W sobotę 13 lutego rozegrano sparing piłkarski pomiędzy Leśnikiem Margonin, a Klubem Piłkarskim Piła. W pierwszej połowie po dośrodkowaniu Mariusz Kościański zdobył pierwszą bramkę dla Leśnika Margonin.
Po przerwie zawodnik z Piły zagrał piłkę ręką i sędzia zarządził rzut wolny, którego skutecznie wykorzystał Mieszko Piechocki podwyższając wynik na 2:0.
na koniec jeszcze jedną piękną akcję przeprowadził Tobiasz Janiszewski zdobywając trzecią zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wygraną Leśnika 3:0.

Trener po meczu.

Cezary Krukowski trener Leśnika Margonin: Mecz był bardzo dobry, bardzo przydatny, graliśmy z dobrym i wymagającym przeciwnikiem.