Sparing piłkarski Korona Stróżewo kontra Wełna Skoki.

Sparing Korona Stróżewo-Wełna Skoki

W sobotę 27 lutego odbył się sparing piłkarski pomiędzy Koroną Stróżewo, a Wełną Skoki.
Korona Stróżewo od samego początku bardzo intensywnie atakowała, stworzyła kilkanaście ciekawych sytuacji. Zawodnicy Wełny w pierwszej połowie także byli blisko zdobycia bramek, w 11 minucie oddali mocny strzał na bramkę Korony, ale błyskawiczna akcja Patryka Palacza i piłka wybita, podobnie było w 23 minucie, także atakowali zawodnicy z Wełny i z 5 metra strzał, ale ponownie Patryk Palacz z Korony wybitnie broni ten niebezpieczny strzał.

Pierwsza bramka

Jednak dopiero w 43 minucie Koroniarze stworzyli fantastyczną akcję pod bramką Wełny z prawej strony, Mateusz Ćwiek oddał strzał na bramkę, jednak brakarz wybił ją, ale niezawodny Marcin Hadała dobiegł i posłał piłkę do bramki Wełny na 1:0.

Po przerwie

Po przerwie w 49 minucie bramkarz Wełny wyszedł poza szesnastkę, a to wykorzystał Patryk Polak, który strzelił ponad nim na 2:0.
Taki wynik utrzymywał się do 82 minuty bo w krótkim odstępie Bartek Wojciechowski i Patryk Prince Wojcieszak z Wełny strzeli dwie bramki. Mecz zakończył się remisem 2:2.