Sparing Korona Stróżewo kontra Zamek Gołańcz [ZDJĘCIA]

W środę 22 lipca na stadionie w Stróżewie spotkały się dwie mocne drużyny Korona Stróżewo i Zamek Gołańcz

W środę 22 lipca na stadionie w Stróżewie spotkały się dwie mocne drużyny Korona Stróżewo i Zamek Gołańcz. Mecz zakończył się wygraną Korony 3:2, dla drużyny ze Stróżewa bramki zdobyli: Radek Jopp w 71 minucie, Damian Śmigielski w 80 i Patryk Polo Polak w 91 minucie. Mecz obejrzało 14 kibiców.

Michał Andrzejczak prezes Korony: Kolejny sparing do przetrenowania ustawień. Nie możemy się już doczekać meczu w lidze po tak długiej przerwie