Sokół Szamocin wygrał 3:1 z Wenus Jędrzejewo (ZDJĘCIA)

Bożena Wolska
W sobotę w Szamocinie spotkały się drużyny Sokoła Szamocin ( białe stroje ) i Wenus Jędrzejewo w klasie okręgowej.

Sokół w tabeli zajmuje szóste miejsce, a Wenus szesnaste i to było widać od samego początku meczu. Zawodnicy Sokoła bardzo energicznie ruszyli do ataku, szybkie akcje, bardzo dokładne podania i w 12 minucie Karol Troczyński strzelił pierwszą bramkę dla Sokoła. Szamocinianie ciągle ostro atakowali i kilka minut później, bo w 18 minucie, strzelili na 2:0. Zdobywcą bramki był Patryk Szymański. Jeszcze zawodnicy z Jędrzejewa nie zdążyli się otrząsnąć, a dostali trzecia bramkę w 19 minucie, którą strzelił Kacper Małachowski. Wynik do przerwy 3:0 dla Sokoła Szamocin. Po przerwie Sokół zagrał nieco gorzej w 55 minucie stracił bramkę. W ostatnich minutach meczu zagrali (po rehabilitacji) Kuba „Szołdi” Szołdra i Mateusz „Lojtek” Hejnicki, ten zgrany duet stworzył kilkanaście ciekawych akcji. Sokół Szamocin- Wenus Jędrzejewo 3:1. Mecz obejrzało 94 kibiców.