Sokół Szamocin podejmował Radwan Lubasz [ZDJĘCIA]

W sobotę 17 października Sokół Szamocin podejmował Radwan Lubasz

W sobotę 17 października Sokół Szamocin podejmował Radwan Lubasz. Mecz dla Sokoła zaczął się rewelacyjnie błyskawiczna akcja Markusa Cigenhagena, który podał do Kuby Szołdry, a ten oczywiście perfekcyjnie umieścił piłkę w bramce gości na 1:0. Mecz przyspieszył i po jednej i drugiej strone było po kilkanaście dobrych akcji.
Po przerwie podobnie, ale dopiero Filip Warnke w 58 minucie z lewego konta mocnym kopnięciem zdobył drugiego gola dla Szamocina. Tuż przed końcem meczu w doliczonym czasie po ataku na bramkę gospodarzy zawodnik z Lubasza został sfaulowany w polu karnym, sędzia wskazał na jedenastkę, którą zamieniono na honorowego gola. Mecz zakończył się wygraną Sokoła 2:1.

Włodzimierz Małachowski trener Sokoła: Poprawny mecz, mieliśmy dużo sytuacji do strzelenia bramki, a tylko udało się dwa razy. Mamy trzy punkty i jesteśmy zadowoleni.