Siedem bramek na meczu Kłosa Budzyń z Zjednoczonymi Kaczory [ZDJĘCIA]

W środę 11 listopada rozegrano mecz piłkarski pomiędzy Kłosem Budzyń, a Zjednoczonymi Kaczory

W środę 11 listopada rozegrano mecz piłkarski pomiędzy Kłosem Budzyń, a Zjednoczonymi Kaczory. Kłos rozpoczął błyskawiczną akcją w 11 minucie, gdzie Krzysztof Troczyński zdobył bramkę na 1:0. Podobnie w 27 minucie zawodnik Kłosa „urwał się ze skrzydła” i mocnym strzałem posłał piłkę przy samym słupku do bramki gości na 2:0. Kłos długo się nie cieszył bo w 37 minucie Bartosz Prange z Kaczor zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Chwilę później Hubert Martenka, także z Kaczor zdobył kolejną bramkę na remis 2:2.
Po przerwie piękna akcja Krzysztofa Troczyńskiego z Kłosa, który podszedł pod bramkę gości, tam zrobiło się zamieszanie przy strzałach, ale ostatecznie Oskar Wituchowski „dobił” piłkę zdobywając trzeciego gola.
W 69 minucie kolejna akcja Kłosa: Filip Czerwiński rozpoczął podając do Krzysztofa Troczyńskiego, a ten do Remigiusza Kruzela, który zdobył kolejną bramkę na 4:2. Jeszcze na „dobitkę” w 79 minucie Krzysztof Troczyński strzelił z bliska bramkę i mecz zakończył się zdecydowaną wygraną zespołu z Budzynia 5:2.

Grzegorz Należyty trener Kłosa: Cały mecz pod dyktando Kłosa. Dominowaliśmy na boisku przez całe 90 minut, nawet przy wyniku 2:2 ustawienie się nie zmieniło. Żal mi jedynie straconych punktów tydzień temu.