Senior - Wigor w Chodzieży wznowił działalność i czeka na chętnych. Co w nim słychać? [ZDJĘCIA]

Redakcja
Chodzieski Klub Gospodarczy
Trwa nabór na zajęcia w Dziennym Domu Seniora "Wigor" w Chodzieży, który od 1 czerwca wznowił swoją działalność

- Jesteś seniorem i siedzisz sam w domu? Chcesz wyjść do ludzi? Porozmawiać? Korzystać z zajęć, a przy okazji zjeść ciepły posiłek? Przyjdź do nas! Czekamy na Ciebie! - zachęca Chodzieski Klub Gospodarczy, który realizuje projekt związany z aktywizacją seniorów za pośrednictwem Dziennego Domu Senior-Wigor w Chodzieży.

Chodzieski Wigor wznowił swoją działalność od 1 czerwca. W związku z pandemią, wszystko odbywa się oczywiście w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

W dziennym domu seniora jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętni wciąż mogą dołączać do udziału w projekcie, który współfinansuje Gmina Miejska w Chodzieży.

Co czeka na uczestników? Przede wszystkim propozycje związane ze zdrowiem, ruchem, edukacją, kulturą i rekreacją. Są też zajęcia z fizjoterapeutą i spotkania z psychologiem.

Na zajęcia w Dziennym Domu Senior-Wigor mogą zgłosić się osoby nieaktywne zawodowo w wieku co najmniej 60 lat, zarówno kobiety jak i mężczyźni, będący mieszkańcami Chodzieży.

- Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o kontakt telefoniczny 67 28 10 232 lub osobisty przy ul. Dworcowej 1 w Chodzieży - informuje Agnieszka Nowicka z Chodzieskiego Klubu Gospodarczego.

Senior - Wigor w Chodzieży wznowił działalność i czeka na ch...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie