Rowerzyści z ChTR na VII zawodach Grand Prix z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Jak wypadli chodzieżanie w Wyrzysku

Dariusz Olejniczak
W siódmych zawodach w cyklu Grand Prix z cyklu Kaczmarek Electric MTB, w Wyrzysku, nie zabrakło chodzieskiej ekipy. Jakie mieli wyniki?

Za nami siódme już wyścigi Grand Prix z cyklu Kaczmarek Electric MTB, pierwszy raz przeprowadzone w Wyrzysku.

- Trasa tego etapu to raj dla sprinterów, szeroka, w większości dość twarda i bez większych przewyższeń - relacjonuje Patryk Plewa z Chodzieskiego Towarzystwa Rowerowego. - Czołówka w tym wyścigu osiągała średnie prędkości około 30km/h. Członkowie Chodzieskiego Towarzystwa Rowerowego w licznej grupie przybyli na zawody. Nasze zielone koszulki były wszędzie widoczne.

Poznajmy wyniki niedzielnych zmagań:

Dystans GIGA (58km):
Daria Kasztarynda z czasem 02:25:48 i średnią 23.87km/h wywalczyła 2 miejsce w kategorii Elita Kobiet.

Dystans MEGA (41km):

• Tomasz Kruszwicki z czasem 01:42:12 i średnią 24.07km/h zajął 10 miejsce w kategorii M4 i 34 OPEN.
  • Maciej Kubiaczyk z czasem 01:51:43 i średnią 22.02km/h zajął 18 miejsce w kategorii M4 i 49 OPEN.
  • Maciej Pawiński z czasem 02:03:48 i średnią 19.87km/h zajął 10 miejsce w kategorii M5 i 75 OPEN.

Dystans MINI (24km):

• Ewelina Kubiaczyk z czasem 01:19:00 i średnią 18.23km/h wywalczyła 3 miejsce w kategorii K1.
  • Mateusz Harmatowski z czasem 01:00:26 i średnią 23.83km/h zajął 12 miejsce w kategorii M3 i 44 OPEN.
  • Franek Szamburski z czasem 01:02:08 i średnią 23.18km/h zajął 9 miejsce w kategorii MJMCh i 55 OPEN
  • Patryk Plewa z czasem 01:03:33 i średnią 22.66km/h zajął 7 miejsce w kategorii M2 i 68 OPEN.
  • Kamil Stolarczyk z czasem 01:06:47 i średnią 21.56km/h zajął 14 miejsce w kategorii M2 i 91 OPEN.
  • Dawid Połczyński z czasem 01:14:35 i średnią 19.31km/h zajął 35 miejsce w kategorii M4 i 116 OPEN.