Rowery miejskie w Chodzieży: Przy Vendo Parku powstanie 14. stacja "Chromka" (FOTO)

Redakcja
Dobre wieści dla użytkowników Chodzieskiego Roweru Miejskiego. Wkrótce przy Vendo Parku zacznie działać kolejna, 14-ta już stacja "Chromka". Właściciel obiektu ma też dofinansować zakup kolejnych 5 rowerów

Miejski Zakład Komunikacji w Chodzieży idzie za ciosem i zapowiada uruchomienie kolejnej, 14-tej już stacji roweru miejskiego. Będzie ona funkcjonować przy ul. Grudzińskich, na terenie Vendo Parku. Została tam już nawet zamontowana tablica informacyjna, ale na razie punkt wypożyczeń nie jest jeszcze czynny.

Stacja zostanie oficjalnie uruchomiona w najbliższym czasie, na mocy porozumienia i przy dofinansowaniu właściciela terenu. O powyższym dowiecie się ze swoich aplikacji mobilnych, w regulaminie oraz na fanpage'u. Galeria zobowiązała się przy tym dofinansować zakup 5 kolejnych rowerów. Więcej szczegółów już wkrótce! - czytamy na facebookowej stronie "Chromek - Chodzieski Rower Miejski".

Dodajmy, że o nowe tablice informacyjne uzupełniono także stacje znajdujące się na ul. Wiejskiej, Marii Dąbrowskiej, Zdrojowej, Leśnej i Rynku.

Zdjęcia: MZK w Chodzieży

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie