Rewelacyjny mecz reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską

Przed meczem każdy miał obawy czy wygramy z Arabią Saudyjską. Gra reprezentacji Polski była rewelacyjna Polacy od 39 minuty całkowicie kontrolowali spotkanie.

W pierwszych minutach lepsi byli Saudyjczycy, nasi dodatkowo otrzymali trzy żółte kartki. Na szczęście w 39 minucie wszystko się zmieniła po bramce Piotr Zielińskiego na 1:0 dla Polski.
Wtedy nasza reprezentacji przejęła inicjatywę był jeszcze słupek, poprzeczka i wcześniej obroniony rzut karny przez Wojtka Szczęsnego i to po dobitce.

W 81 minucie najlepszy piłkarza zrehabilitował się za nie strzelony karny zdobywając druga bramkę dla Polski na 2:0.

Podziel się w komentarzu swoimi wrażeniami z meczu.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0