Reprezentanci chodzieskiego ,,Delfinka" na Mistrzostwach Światach

Bożena Wolska
Dwójka reprezentantów UKS Delfinek Chodzież Marta Humerczyk i Kamil Pietras reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Świata Juniorów w Pływaniu w Płetwach w egipskim Sharm el Sheikh.

Kamil Pietras uczeń VII klasy usportowionej 6 zawodnikiem na świecie na dystansie 1500m po powierzchni, doskonały czas 13:30,45 został nowym rekordem Polski Kat. C (do 15 lat). do medalu niewiele brakowało. W kolejnym starcie na 800 m po powierzchni Kamil z nowym rekordem życiowym oraz Klubu zajął wysokie 12 miejsce, a na 400 m po powierzchni z nowym rekordem Klubu zajął 19 miejsce – gratulacje szczególnie, że był jednym z najmłodszych juniorów wśród wszystkich zawodników.
Marta Humerczyk zajęła VII miejsce w sztafecie 4x100 m BF mix wraz z nowym rekordem Polski, a na 100 m BF zajęła miejsce 18 miejsce i na 50 BF 15 lokatę.
Dwójka naszych pływaków płynęła także w nietypowej dla siebie konkurencji w sztafecie 4x50 m po powierzchni mix, w której wywalczyli 13 lokatę.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe