#Przyjmijwyzwanie w Chodzieży: Mieszkańcy na zdjęciach sprzed lat. Pamiętacie to wyzwanie? [ZDJĘCIA ]

Redakcja Nam
Jakiś czas temu na Facebooku wielką popularnością cieszyło się wyzwanie polegające na publikowaniu zdjęć z dzieciństwa i młodości. Do zabawy przyłączyło się również wielu mieszkańców Chodzieży. Efektu nie da się opisać - to trzeba zobaczyć samemu!

Co jakiś czas na Facebooku pojawia się nowe wyzwanie, które cieszy się na tyle dużą popularnością, że dołączają do niego nawet osoby sceptycznie nastawione do internetowych zabaw. W zeszłym roku prawdziwą furorę zrobiła akcja, polegająca na publikowaniu zdjęć z dzieciństwa i młodości.

"Wyzwanie przyjęte" - postów o takiej treści, z dołączonymi fotografiami, pojawiają się dziesiątki. Publikują je również mieszkańcy Chodzieży i powiatu chodzieskiego, którzy - jak się okazuje - chętnie wracają pamięcią do przeszłości.

Do zabawy dali się namówić m.in. wicestarosta Mariusz Witczuk, burmistrz Jacek Gursz czy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Janusz Smaruj. Ale nie tylko oni, bo fotografiami ze swojego prywatnego archiwum podzieliło się z nami również wielu naszych czytelników.

Efektu nie da się opisać - trzeba to zobaczyć na własne oczy!

Janusz Smaruj

#Przyjmijwyzwanie w Chodzieży: Mieszkańcy na zdjęciach sprze...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie