Przepychanki na meczu Polonia Chodzież - Czarni Czerniejewo [ZDJĘCIA]

W sobotę 15 sierpnia Polonia Chodzież podejmowała drużynę Czarni Czerniejewo. W pewnym momencie atmosfera zrobiła się nerwowa i zarówno na boisku jak i na trybunach doszło do przepychanek

W sobotę 15 sierpnia Polonia Chodzież podejmowała drużynę Czarni Czerniejewo. Polonia w pierwszej połowie prowadziła po bramce Kamila Zalewskiego w 44 minucie na 1:0. W drugiej połowie był dużo trudniej. W 84 minucie wykonywany był rzut wolny przez zawodnika Czarnych, który mocnym kopnięciem zdobył bramkę na 1:1, jeszcze piłka rykoszetem dotknęła innego zawodnika. Chwilę później w 87 minucie Jakub Zbieralski tuż pod samą bramką gości upadł po walce o piłkę wszyscy myśleli, że będzie karny, ale nie było. Wtedy naprawdę zrobiło się nerwowo na boisku, trybunach i ławce rezerwowych doszło do przepychanek i szarpanin. Sędziowie musieli rozdzielać zawodników. Po wyciszeniu sytuacji sędzia pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi Polonii, który był przy ławce rezerwowych. Sytuacja była bardzo nerwowa, ale Adam Urbański w 89 minucie przeprowadził akcję, która także zakończyła się faulem na Nim i wtedy ponownie doszło do przepychanek. Wtedy to już prawie wszyscy zawodnicy w tym uczestniczyli, trzej sędziowie rozdzielali zawodników. Znowu były kartki tym razem żółte. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, Polonia otrzymała jedną czerwoną kartkę i cztery żółte, a Czarni sześć żółtych.

Sergiusz Grabowski trener Polonii: Żałuję, że nie wygraliśmy tego meczu. Mamy jeden punkt i trzeba to szanować.