Pożar na ulicy Wojska Polskiego w Chodzieży. Wielki słup dymu (ZDJĘCIA)

Redakcja
We wtorek 17 marca 2020 r. nad centrum Chodzieży było widać wielki słup dymu. Powodem był pożar, do jakiego doszło w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Paliła się drewniana szopa na tyłach jednej z kamienic

Wielu mieszkańców zwróciło uwagę na wielki słup czarnego, gęstego dymu, który unosił się we wtorek 17 marca 2020 r. po godzinie 16 nad samym centrum Chodzieży. Jak się okazuje, powodem był pożar, do jakiego doszło na tyłach jednej z kamienic przy ulicy Wojska Polskiego. Zapaliła się drewniana szopa.

Jak podaje "Powiat chodzieski 112", dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zadysponował do akcji dwa zastępy straży - w tym ciężki wóz gaśniczy, który w tym samym czasie prowadził działania gaśnicze na terenie gminy Szamocin. Ponieważ wszystko wskazywało na to, że pożar jest mocno rozwinięty, dodatkowo na miejsce wezwano również zastęp strażaków z OSP Stróżewo.

Wśród świadków zdarzenia znaleźli się dwaj członkowie OSP Chodzież, którzy pomogli w zlokalizowaniu i ustawieniu hydrantu.

W trakcie prowadzonych działań ulica Wojska Polskiego była nieprzejezdna. Ruchem kierowała policja.

Pożar na ulicy Wojska Polskiego w Chodzieży. Wielki słup dym...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie