Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Budzyniu

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
4 drużyny rozegrały finał Mistrzostw Powiatu Chodzieskiego

W minioną niedzielę 10 października 2021 roku na hali sportowo -widowiskowej przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Budzyniu rozegrano Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Mężczyzn których bezpośrednim organizatorem było Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu.

Udział w Mistrzostwach wzięły 4 drużyny które rozegrały swe mecze systemem „ każdy z każdym „ do 25 punktów i 2 wygranych setów.

W ogólnej klasyfikacji najlepszą okazała się drużyna z Chodzieży która zdobył po wyrównanej grze I miejsce i Puchar Starosty, II miejsce zdobyła drużyna z LZS Sokołowo Budzyńskie, III miejsce zajęła drużyna z Szamocina a IV miejsce przypadło drużynie z LZS Prosna.

W klasyfikacji drużyn LZS I miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Budzyń zdobyła drużyna z LZS Sokołowo Budzyńskie, II miejsce zajęła drużyna z LZS Prosna. Zwycięskim drużynom puchary i dyplomy pamiątkowe wręczali : Członek Zarządu Powiatu w Chodzieży Kinga Buszkiewicz i Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Budzyni Roman Schlabs.

Za tydzień 17 października 2021 roku o godzinie 13 00 rozegrane zostaną Powiatowe Mistrzostwa Piłki Siatkowej Kobiet na które sympatyków serdecznie zapraszamy.

Źródło: Gminne Zrzeszenie LZS w Budzyniu.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie