Powiat Chodzieski zaprasza wolontariuszy i darczyńców na piknik do Szamocina

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
Udostępnij:
Piknik dla wolontariuszy za pomoc w remoncie Domu Dziecka

Uchodźcom przebywającym w naszym rejonie czynnie pomagają mieszkańcy powiatu chodzieskiego. Wyjątkowe wsparcie okazali wolontariusze oraz darczyńcy zaangażowani w remont dawnego Domu Dziecka w Szamocinie.

Zebrane fundusze oraz ciężka praca przyczyniły się do realizacji szczytnego celu i zapewnienia bezpiecznego dachu nad głową dla uciekających przed wojną dzieci i ich opiekunów. W podziękowaniu za wysiłek oraz wsparcie finansowe, Powiat Chodzieski organizuje Piknik Rodzinny dla Wolontariuszy i Darczyńców zaangażowanych w remont dawnego domu Dziecka w Szamocinie.

Spotkanie odbędzie się 22 maja w godzinach 12:00 - 15:00, w Szamocinie przy ul. Stanisława Staszica 3. W programie m.in. degustacja ukraińskich potraw, a dla najmłodszych: dmuchane zamki, malowanie twarzy i skręcanie balonów. Zapraszamy wszystkich, którzy choć w drobnym stopniu przyczynili się do realizacji szczytnego celu.

Od 24 lutego granicę polsko-ukraińską przekroczyło już ponad 3 mln uchodźców z Ukrainy. Są to głównie kobiety i dzieci, w naszym kraju poszukują przede wszystkim bezpiecznego schronienia i spokoju.

Powiat zaprasza wolontariuszy i darczyńców, dzięki którym dom dziecka został wyremontowany, na piknik

autor: Dominika Kledzik

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Będzie 14. emerytura. Kiedy wypłata?

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie