Poszukiwani w Chodzieży 2020: Oto osoby ścigane przez prawo. Widziałeś je? (ZDJĘCIA)

Redakcja
Policja w Chodzieży poszukuje listami gończymi ponad 20 osób. Na liście poszukiwanych są również kobiety. Wystawione zostały za nimi listy gończe. 

W ogólnopolskiej policyjnej bazie można znaleźć wizerunki poszukiwanych, rysopisy i inne dane personalne (o ile są znane).   

Jeśli rozpoznamy osobę poszukiwaną i wiemy gdzie przebywa, możemy zgłosić to anonimowo. Policja sprawdza każdy sygnał, nie trzeba zatem podawać swoich danych osobowych. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 997 i poinformować dyżurnego, gdzie poszukiwaną osobę widziano. 

Ponadto warto wiedzieć, że za ukrywanie osób poszukiwanych bądź pomaganie im w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dalsze informacje  - na kolejnych slajdach
Policja w Chodzieży poszukuje listami gończymi ponad 20 osób. Na liście poszukiwanych są również kobiety. Wystawione zostały za nimi listy gończe. W ogólnopolskiej policyjnej bazie można znaleźć wizerunki poszukiwanych, rysopisy i inne dane personalne (o ile są znane).  Jeśli rozpoznamy osobę poszukiwaną i wiemy gdzie przebywa, możemy zgłosić to anonimowo. Policja sprawdza każdy sygnał, nie trzeba zatem podawać swoich danych osobowych. Wystarczy tylko zadzwonić pod numer 997 i poinformować dyżurnego, gdzie poszukiwaną osobę widziano. Ponadto warto wiedzieć, że za ukrywanie osób poszukiwanych bądź pomaganie im w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Dalsze informacje - na kolejnych slajdach
Sprawcy wypadków, prowadzący pojazdy pod wpływem alkoholu, podejrzani o kradzież, alimenciarze... W policyjnej bazie poszukiwanych można znaleźć dane i zdjęcia osób, które ściga policja w Chodzieży. Jeśli widziałeś którąś z nich, skontaktuj się z najbliższą jednostką policji. Więcej szczegółów - w galerii

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie